Mesaj gönder
Ana sayfa

Zhenglan Cable Technology Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili
Profesyonel Tel ve Kablo Üreticisi
Eskiden Henan Zhengzhou Cable Co Ltd olarak bilinen Zhenglan Cable Technology Co Ltd, Çin'in tel ve kablo endüstrisindeki en büyük ölçekli omurga şirketlerinden biridir. Şirketimizin kayıtlı sermayesi yaklaşık 32 milyon dolar olup, merkezimiz Grönland Merkezinin Güney Kulesi, Zhengzhou Yeni Bölgesi'nin (İkiz Kuleleri) 49. katında bulunmaktadır. Fabrikamız Wuzhi sanayi bölgesinin Zhengzhou Kablo Bilimi ve Teknolojisi Endüstri Parkı'nda bulunmaktadır.

Başlıca ürünlerimiz her türlü çıplak tel, güç kablosu (çapraz bağlı kablo, plastik kablo ve daha fazlası) özel kablolar (yangına dayanıklı, yangına dayanıklı, düşük duman ve halojen içermeyen kablolar dahil olmak üzere dokuz ana kategori, 10 ürün serisi ve 60 çeşittir) ), kontrol kabloları, baş üstü izolasyonlu kablolar, ev kullanım telleri ve diğerleri.Seçilebilecek Geniş Ürün Yelpazesi
Firmamız, Tüm Alüminyum İletkenler (AAC'ler), Tüm Alüminyum Alaşımlı İletkenler (AAAC), Alüminyum İletken Çelik Takviyeli (ACSR), Alüminyum İletken Alüminyum Kaplı Çelik Takviyeli (ACSR / AW), Tüm Alüminyum Alaşımlı Çelik Takviyeli (AACSR) ), Alüminyum İletken Alüminyum Alaşımlı Güçlendirilmiş (ACAR), Alüminyum Kaplı Çelik Teller (ACS) ve Galvanizli Çelik Tel Teller. Hava Kabloları (ABC kabloları), PVC yalıtımlı teller ve esnek teller, PVC yalıtımlı güç kabloları, XLPE yalıtımlı güç kabloları, genel kauçuk kılıflı esnek kablolar, maden kabloları, kaynak kabloları ve kontrol kabloları da tedarik edebiliriz.


Uluslararası Standartlara Uygun
Ürünlerimiz tamamen ulusal standartlara (GB) uygun olarak üretilmektedir ve IEC, CCITT, İngiliz BS, DIN, JIS, ASTM ve NF üretimine uygun olarak üretilebilmektedir, aynı zamanda standart dışı kablo ürün tasarımı için müşterinin gereksinimlerine göre üretilebilmektedir. ve farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için üretim. Kaynak almaya başlamak için bugün bize ulaşın.


Kalite Kontrol Dairesi Başkanlığı
Sadece bir QA ekibimiz değil, aynı zamanda test etmek için kullanılan gelişmiş bir donanıma sahibiz. QA ekibi, tüm şirketin ürünlerinin kalite kontrolünden sorumludur. Ürünlerin istenen gereksinimleri ve müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak için muayene, ölçüm ve test ekipmanlarının kontrolünden sorumludur.OEM ve ODM Hizmetleri Bekliyoruz
Biz profesyonel bir OEM ve ODM tedarikçisiyiz.

Ürünlerin detay bilgilerini doğruladıktan sonra, en kısa sürede düzenleme yapacağız. Kaynak almaya başlamak için bugün bize ulaşın.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
ZHENGLAN KABLOSU HAKKINDA

Eskiden Henan Zhengzhou Cable Co, Ltd olarak bilinen Zhenglan Kablo Technology Co, Ltd, Çin'in tel ve kablo endüstrisindeki en büyük ölçekli backstone işletmelerinden biridir. Şirketin kayıtlı sermayesi 204 milyon 600 bin yuan ve merkezi Zhengzhou yüksek tren istasyonunun (Petronas İkiz Kuleleri) Grönland Merkezinin Güney Kulesi'nin 49 katında bulunuyor. Fabrika Zhengzhou kablo bilim ve teknoloji ve geliştirme teknolojisi ve prodcution teknolojisinde bulunmaktadır.

Şirketin ürünleri, elektrik enerjisi, inşaat, metalurji, demiryolu, taşımacılık, telekomünikasyon, petrol, kimya mühendisliği, inşaat ve ulusal savunma ve askeri sanayi gibi temel ekonomik alanlarda ve ulusal ekonomik gelişme alanlarında kullanılmaktadır. Orta doğu, güneydoğu Asya ve Afrika'daki 12 ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir ve iç ve dış pazarlarda geniş bir etkiye ve iyi bir üne sahiptir.

Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Zhenglan Cable Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : Zhenglan kablosu

No. Çalışanları : 300~349

Yıllık satış : 40,000,000-44,999,999

Yıl kurulan : 1996

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Zhenglan Cable Technology Co., Ltd Sertifikalar