Gizlilik Politikası

Yasal Uyarı Ve Gizlilik Politikası

Bilgi İstemi

Bu platform size şunu hatırlatır: platformun hizmetlerini kullanmadan önce lütfen bu bildirimi dikkatlice okuyun ve anlayın.

Sorumluluğun Sınırlanması

Yasal çerçevede kendi yüklemelerimizin içeriğinden sorumluyuz; kullanıcıların kendileri tarafından yapılan beyanlardan sorumlu değiliz.

Gizlilik Politikası

Kullanıcıların kişisel bilgilerinin korunmasına saygı duyuyoruz.Kişisel bilgilerinizi bu gizlilik politikasına uygun olarak kullanın ve paylaşınBu gizlilik politikası, kişisel bilgilerinizin toplanması, depolanması, kullanılması, paylaşılması ve korunması için şartlarımızı içerir.Gizliliğinizi nasıl koruyacağınızı anlamanıza yardımcı olmak için bu politikayı tam olarak okumanızı öneririz.. Bu gizlilik politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, platformda yayınlanan iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Platform hizmetlerini kullanmayı derhal bırakmalısınız.Platformun herhangi bir hizmetini kullanmaya devam ederek, bu gizlilik politikasına uygun olarak bilgilerinizi yasal olarak toplayacağımızı, kullanacağımızı, saklayacağımızı

Kişisel Bilgilerinizin Korunması

Bilgilerinizin güvenliğini korumak için, bilgi sızıntısı, hasar veya kaybı durumunda, bilgilerinizin korunması için tüm makul güvenlik önlemlerini almaya çalışıyoruz.SSL dahil olmak üzere ancak bununla sınırlı değil, bilgi şifreleme depolama, veri merkezi erişim kontrolü. Ayrıca, bilgilerinize maruz kalabilecek çalışanları veya dış kaynakları da sıkı bir şekilde yönetiriz.Bunlar arasında gizli tutma anlaşmaları imzalamak da var., konumlarına bağlı olarak farklı yetkili kontroller yaparak ve faaliyetlerini izleyerek.

Küçük Koruma

Eğer siz bir çocuk iseniz,Bu gizlilik politikasını dikkatlice okumanızı ve hizmetlerimizi kullanmanızı veya bize bilgi vermenizi öneririz..

  • Bilgi İstemi Maddesi
  • Sorumluluk Sınırlaması
  • Gizlilik Politikası
  • Çerez Kullanımı
  • Kişisel Bilgilerinizin Korunması
  • Küçük Koruma
Kişiler
Kişiler: Miss. Linda Yang
Tel: +86 16638166831
Faks: 86-371-61286032
İletişim
Mail Gönder